Анна Франк: хто вона і чим вона відома?

Протягом Другої світової війни Анна Франк була вимушена переховуватись від переслідувань євреїв нацистами. Її було знайдено і перевезено в концентраційний табір в Берген-Бельзені, де вона загинула. Історія її життя відома усьому світу. Щоденник Анни Франк перекладено сімдесятьма мовами. Місце, де Анна переховувалась з 1942 по 1944 рік, відоме як "таємна прибудова" і є частиною музею. В музеї ви можете побачити оригінал щоденника, дізнатись, в яких умовах жили в сховищі вісім людей, та про тих, хто їм допомагав. Мовами музею та виставки є голландська та англійська. Для тих, хто не може відвідати музей, існує віртуальна екскурсія "Таємна прибудова онлайн" (англійською, німецькою та голландською мовами).

Гід Анни Франк

Школярі можуть скористуватись Гідом Анни Франк для написання твору або підготовки доповіді про життя Анни Франк та Другу світову війну. 

Докладніше

Культурний інститут Google

Завітайте до віртуальної виставки про Анну Франк та інші пов'язані з нею експозиції про XX століття. 

Докладніше

Порада

Матеріали сайту Будинку-музею Анни Франк перекладено голландською, англійською, німецькою, французькою, іспанською та італійською мовами. Скористайтесь мовним меню та пошуком інформації на сайті. 

Leerlingen volgen een educatief programma in het Anne Frank Huis. Studentsare following an educational program in the Anne Frank House.

Програми для груп

Музей пропонує різноманітні програми для груп школярів. Також є програми для дорослих і програми для дітей, що відвідують музей з дорослими. Більше інформації про програми читайте англійською мовою. 

Leerlingen volgen een educatief programma in het Anne Frank Huis. Studentsare following an educational program in the Anne Frank House. Докладніше
Anne Frank Huis. Bezoekers in de rij voor het Anne Frank Huis.
Anne Frank House. Visitors waiting in line for the Anne Frank House.

Замовлення квитків

Ви можете придбати вхідний квиток на сайті, роздрукувати квиток та пройти до музею через окремий вхід ліворуч від головного входу. Це зручно і дозволить вам зберегти час. Більше інформації про замовлення квитків читайте англійською мовою.

Anne Frank Huis. Bezoekers in de rij voor het Anne Frank Huis.
Anne Frank House. Visitors waiting in line for the Anne Frank House. Докладніше